Home

Stamboom

Nesten

Fotoalbum

 

ABULUKA

Biss/Ch. Klassic's Abuluka Lele

Lele

Lele winning BISS at BKD Clubmatch 2010

 

Showresultaten

Biss/Ch. Klassic's Abuluka Lele

Datum

Plaats

Keurmeester

Resultaat

2010-09-18

Hünstetten (D)

Mrs. Phyllis Poduschka-Aigner (A)

Clubmatch van de Duitse Basenji Club (BKD).

1 Uitmuntend in Kampioen Klasse met

CH (VDH) & CAC (BKD), BOB & BISS.

Lele is nu ook Duits Club Kampioen (BKD).

2010-09-12

Pontoise (F)

Mr. Cassandre Mattera (F)

1 Uitmuntend in Open Klasse met CACS, CACIB & BOB.

Met dit laatste punt voldoen Lele aan de voorwaarden voor de titel van

Internationaal Kampioen.

2010-08-29

St. Ghislain (B)

Mrs. Liliana Stojkovic (MA)

2 Uitmuntend in Kampioen Klasse.

2010-07-17

Oberwart (A)

Mr. Paunovic Dusan (SRB)

1 Uitmuntend in Open Klasse met CACA &

R-CACIB. Samen met zoon Iko: 2 BIS Koppel.

2010-07-11

Parijs (F)

Mr. Christian Leneuf (F)

4 Uitmuntend in Open Klasse

2010-07-03

Genk (B)

Mrs. M. Van Brempt (B)

2 Uitmuntend in Open Klasse. Samen met zoon Iko: BIS Koppel.

2010-06-13

Douai (F)

Mr. Roger Barenne (F)

2 Uitmuntend in Open Klasse.

2010-06-12

Douai (F)

Mr. Michel Griol (F)

2 Uitmuntend in Open Klasse.

2010-05-24

Saarbrücken (D)

Mr. Guido Schäfer (D)

2 Uitmuntend in Open Klasse met R-CH (VDH) & R-CAC.

2010-05-23

Saarbrücken (D)

Mr. Rainer Fendel (D)

1 Uitmuntend in Open Klasse met CH (VDH) & CAC (BKD).

2010-05-16

Wieze (B)

Mrs. O. Dolejsova (CZ)

1 Uitmuntend in Open Klasse.

2010-05-09

Dortmund IRA (D)

Mr. Siegfried Peter (D)

1 Uitmuntend in Open Klasse met CH (VDH), CAC (BKD) & R-CACIB (bruikbaar). Met dit laatste punt heeft Lele de voorwaarden vervuld voor de titel van Duits VDH Kampioen.
2010-05-07 Dortmund NRA (D) Mr. Boris Spoljaric (HR) 1 Uitmuntend in Open Klasse met CH (VDH).

2010-05-02

Antwerpen (B)

Mr. P. Harsanyi (HU)

3 Uitmuntend in Open Klasse.

2010-04-17

Goes (NL)

Mr. E. Patterson (IE) 1 Zeer Goed in Open Klasse.

2010-04-05

Lier (B)

Mrs. Myriam Vermeiren (B)

Clubmatch KVSR

1 Uitmuntend in Open Klasse,

2010-02-28 Gent (B) Mrs. Monika Blaha (AT) 2 Uitmuntend in Open Klasse.

2009-10-18

Dortmund (D)

Mr. Dr. Wilfried Peper (D)

1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse met CAC (VDH).

2009-10-17

Dortmund (D)

Mrs. Elina Tan-Hietalahti (Fin)

Goed in Intermediaire Klasse.

2009-09-27

Maastricht (NL)

Mr. M. Hagstedt (S)

1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse.

2009-09-12

Metz (F)

Mr. Jean-Louis Grunheid (F)

1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse met CAC, CACIB & BOB.

2009-08-30

St. Ghislain (B)

Mr. Miodrag Vretenicica (ME)

1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse met CAC, BOB & 4 BOG.

2009-08-23

Mechelen (B)

Mrs. W. Beijl (NL)

1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse.

2009-07-26

Split (HR)

Mrs. Barbka Novak (SLO) 1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse met CAC, CACIB & BOS.

2009-07-25

Split (HR)

Mr. Jorge Nallem (UY) 1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse met CAC & BOS.

2009-07-24

Split (HR)

Mr. Andrzey Kazmierski (PL) 1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse met CAC, CACIB & BOS.

2009-07-23

Split (HR)

Mr. Carlos Renau (E) 1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse met CAC & BOS.

2009-07-19

Szombathely (HU)

Mr. Antonio Di Lorenzo (I)

1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse met CAC, CACIB & BOB met selectie in de erering.

2009-07-18

Oberwart (A)

Mr. Primoz Peer (Slo)

1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse met CACA, CACIB & BOS.

2009-06-14

Lommel (B)

Mr. Agust Dewilde (B)

1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse.
2009-05-09 Saarbrücken (D) Mr. Harry O'Donohue (Irl) 1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse met CH (VDH) & CAC (BKD).
2009-05-01 Dortmund (D) Mrs. Gunnel Holm (Fin) 1 Zeer Goed in Intermediaire Klasse.
2009-04-25 Genk (B) Mr. Erwin Deutscher (AT) 1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse met R-CAC (bruikbaar)

2009-04-13

Lier (B)

Mr. Jozef Verrees (B) 1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse, BOB, BIS & KVSR Clubkampioen 2009.

2009-04-05

Antwerpen (B)

Mr. I. Selimovic (Cro)

1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse.

2009-03-21

Wieze (B)

Mr. Seamus Oates (Irl)

1 Uitmuntend in Intermediaire Klasse

2009-02-23

Hoogstraten (B)

Mr. Norbert Deschuymere (B) 1 Uitmuntend in Jeugd Klasse, BOB Jeugd en BOB met selectie bij de 7 beste honden van Groep 5 in de erering.

2009-01-25

Mouscron (B)

Mr. C. Jouanchicot (F)

2 Zeer Goed in Jeugd Klasse.

2008-12-22 Wijchen (NL) Mr. M. van de Weijer (NL) 3 Uitmuntend in Jeugd Klasse.

2008-12-13

Genk (B)

Mr. P. Rehánek (CZ) 2 Uitmuntend in Jeugd Klasse.
2008-11-29 Amsterdam (NL) Mrs Z. Rawson (GB) 1 Uitmuntend in Jeugd Klasse, BOB Jeugd, Jeugdwinster 2008 en Winster 2008 met J-CAC, CAC en BOS.

2008-11-15

Kortrijk (B)

Mr. Norman Deschuymere (B)

1 Uitmuntend in Jeugd Klasse, BOB Jeugd en 5 BIS Jeugd geselecteerd uit 54 jeugdhonden uit 5 rasgroepen.

Lele mag zich nu Eurocup Jeugd Winner 2008 noemen.

2008-11-01

Metz (Fr)

Mr. Jean Blangino (Fr) 1 Uitmuntend in Jeugd Klasse, BOB Jeugd en BOS.
2008-10-18 Dortmund (D) Mr.Cristian Stefanescu (RO) 1 Uitmuntend in Jeugd Klasse met JCH (VDH) en Beste Jeugd hond (BOB Jeugd)

2008-10-17

Dortmund (D)

Mrs. Cathy Delmar (IRL)

2 Uitmuntend in Jeugd Klasse met R-JCH (VDH) & R-JCAC (BKD)

2008-09-27

Maastricht (NL)

Mrs. L. Zake (Lt) 1 Uitmuntend in Jeugd Klasse met R-JCAC & BOS Jeugd.
2008-08-23 Mechelen (B) Mr. Piotr Krol (Pl) 1 Veel Belovend in Puppy Klasse & BOS Puppy
2008-08-02 Leuven (B) Mr. Davidovic Nenad (Ser) 1 Veel Belovend in Puppy Klasse & BOS Puppy

2008-07-27

Split (Hu)

Mr. Kenneth Edh (S) 1 Veel Belovend, BOB Puppy

2008-07-26

Split (Hu)

Mr. Tino Pehar (Hu) 1 Veel Belovend, BOB Puppy

2008-07-25

Split (Hu)

Mrs. Marit Sunde (N) 1 Veel Belovend, BOB Puppy & 3 BIS Puppy

2008-07-24

Split (Hu)

Mrs. Natasa Blanusa (Hu) 1 Veel Belovend, BOB Puppy & 3 BIS Puppy
2008-07-20 Szombathely (H) Mr. Pawel Szemray (Pl) 1 Veel Belovend, BOB Puppy
2008-07-19 Oberwart (A) Mrs. Phyllis Poduschka-Aigner (A) 1 Veel Belovend, BOB Puppy en BIS Puppy
2008-06-29 Stadtbredimus (Lux) Mr. David Miller (USA) 1 Veel Belovend in Puppy Klasse.
2008-06-21 Brussel (B) Mrs. Marja Talvitie (Fin) 1 Veel Belovend in Puppy Klasse & BOS Puppy
2008-06-08 Lommel (B) Mr. R. Hadzic (BH) 1 Veel Belovend in Baby Klasse, BOB Baby en 2 BIS Baby.

2008-05-18

Wieze (B)

Mr. Pawel Szemraj (Pl)

1 Veel Belovend in Baby Klasse en BOB Baby met selectie in de erering bij de 6 Beste Baby's.
2008-04-26

Genk (B)

Mr. Theo Leenen (B) 1 Veel Belovend in Baby Klasse en Ambiorix Baby Winner.
2008-04-12 Antwerpen (B) Mrs. Rita Reniers (B) 1 Veel Belovend in Baby Klasse en Beste Baby Teef.
2008-03-30 Luxemburg (L) Mr. Denis Kuzelj (Slo) 2 Veel Belovend in Baby Klasse.

2008-03-24

Lier (B)

Mr. Theo Leenen (B) Clubmatch KVSR: 1 Veel Belovend in Baby Klasse en BIS Baby.

2008-03-22

La Louvière (B)

Mr. Dr. W. Peper (D) 1 Veel Belovend in Baby Klasse, BOB Baby.

 

 

Biss/Ch.Klassic's Abuluka Lele

Teef - Tricolour 

Geboren op  2007-12-19

Fokker: Klassic's Basenjis

Eigenaar:

Arend - Dormaels Erik & Ingrid

Gezondheid:

Minimale PPM rechts,

PRA, Cataract : Vrij (2009)

HD : A1 (2009)

Fanconi DNA Linked Marker test: Probably Clear (2008)

 

Vader: Ch. Klassic's Minny Me at Kanana

Land van herkomst: USA

Fokker: Sue Kite

  Kennel: Klassic's Basenjis

  Moeder: Stallian Tanza Tri the Obvious

  Land van herkomst: USA

  Fokker:

  Kennel:

 

Palmares:

BISS D 1
BIS Clubmatch B 1
4 BOG B 1
BOB B+HU+F+D 7
BOS F+NL+A+HR 7
CACIB A+HU+HR+F+D 7
R-CACIB A 1
CAC B 1
CAC NL 2
CH (VDH) D 7
CAC (BKD) D 4
CAC HU 1
CACA A 2
CAC HR 4
CACS F 2
R-CAC B 1
R-CH (VDH) D 1
R-CAC D 1
J-CAC NL 1
J-CH (VDH) D 1
R-JCH (VDH) D 1
R-JCAC NL+D 2
BOB Jeugd D+F+B+NL 5
BOS Jeugd NL 1
5 BIS Jeugd B 1
BIS Puppy A 1
3 BIS Puppy HR 2
BOB Puppy A+HU+HR 6
BOS Puppy B 3
BIS Baby B 1
2 BIS Baby B 1
BOB Baby B 4

Titels:

- Duits BKD Club Kampioen (2010-09-18)

- Internationaal Kampioen (2010-09-12)

- Duits VDH Kampioen (2010-05-09)

- KVSR Clubkampioen 2009 (2009-04-13)

- Amsterdam Winster 2008 (2008-11-29)

- Amsterdam Jeugdwinster 2008 (2008-11-29)

- Eurocup Jeugd Winner 2008 (2008-11-15)

- Ambiorix Baby Winner (2008-04-26)

 

  Andere pups uit dezelfde nest:

- Klassic Alta - Black Tan & White Teef

- Klassic Beauty - Red & White Teef

- Klassic's Daydream Believer - Black Tan &    White Reu

- Klassic's Kolor Purple - Black Tan & White Teef

NESTEN

Datum Reu % inteelt Pups
2010-12-08 Ch. Buana Bizi Toka Kilima - R/W

1.13%

Abuluka Jamjam

Abuluka Jagga

Abuluka Jaya

Abuluka Jambassa

Abuluka Jäänä

Reu - R/W

Reu - Tricolor

Reu - Tricolor

Reu - R/W

Teef - Tricolor

2009-12-07 Ch. Buana Bizi Toka Kilima - R/W

1.13%

Abuluka Ikokolemu

Abuluka Ikuzu

Abuluka Ikassa

Abuluka Ikele

Reu - Tricolor

Teef - R/W

Reu - R/W

Teef - Tricolor - Export Duitsland

 

STAMBOOM  Biss/Ch.Klassic's Abuluka Lele (Lele)

Teef:     B: 2007-12-19

OUDERS

GROOTOUDERS

OVERGROOTOUDERS

BETOVERGROOTOUDERS

Vader :

 

Ch. Klassic's Minny Me At Kanana

HP082264/06 USA

B: 04/12/2003

Black, Tan & White

HD: Good

Fanconi: Clear (ouders Clear)

Ch. Penda Taji's Tri-Umphant One

HM678645/03 USA

B: 3/01/1997

Black, Tan & White

Fanconi: Clear (2007)

Berimo's Roustabout

HM622970/01 USA

B: 03/12/1995

Black & White

Fanconi: Clear (2007)

Ch. Reveille Tried And True

HM442052/01 USA

B: 8/12/1992

Black, Tan & White

Fanconi: Clear (2007)

Ch. Khamsin Berimo Asante Ibura

HM335221/01 USA

B: 8/12/1990

Black & White

Ch. Taji's Cinnamon Swirl

HM439967/03 USA

B: 2/12/1992

Proudlaan Kipenzi of Taji

HM334780/04 USA 

B: 2/01/1991

Arubmec's Traces of Taji

HM387176/02 USA

B: 6/12/1991

MBIS/MBISS Am/Can Ch.

Klassic's Rooty Toot Toot

HM939395/06 USA

B: 22/11/2000

Black, Tan & White

Fanconi: Clear (2007)

Ch. Jerlin's General Patton

HD814241 USA

B: 14/12/1989

Ch. Jerlin's Starfire of Carmel

HD583647 USA

B: 16/12/1987

Ch. Jerlin's Haunting Hali

HD452433 USA

B: 13/12/1986

CH Klassic's Ima Rascal

HM737400/01 USA

B: 21/10/1997

Fanconi: Clear (2007)

Ch. Reliant the Right Stuff

HD462218 USA

B: 31/12/1986

Ch. Klassic's Bad to the Bone         

HM445512/10 USA

B: 20/12/1992

Moeder :

 

Stallian Tanza Tri the Obvious

HP197181/01 USA

B: 20/12/2005

Black, Tan & White

HD: Good

PRA : Free

Catartact : Free

PPM: Free

Fanconi: Clear (2007)

Ch. Klassic's Rudy Toot Flutesong

HP136608/04 USA

B: 26/11/2004

Black, Tan & White

Fanconi: Clear (2007)

Ch. Penda Taji's Tri-Umphant One

HM678645/03 USA

B: 3/01/1997

Black, Tan & White

Fanconi: Clear (2007)

Berimo's Roustabout

HM622970/01 USA

B: 03/12/1995

Black & White

Fanconi: Clear (2007)

Ch. Taji's Cinnamon Swirl

HM439967/03 USA

B: 2/12/1992

MBIS/MBISS Am/Can Ch.

Klassic's Rooty Toot Toot

HM939395/06 USA

B: 22/11/2000

Black, Tan & White

Fanconi: Clear (2007)

Ch. Jerlin's General Patton

HD814241 USA

B: 14/12/1989

CH Klassic's Ima Rascal

HM737400/01 USA

B: 21/10/1997

Black, Tan & White

Fanconi: Clear (2007)

Ch. Stallians Blacken

HP048510/01 USA

B: 8/12/2002

Black, Tan & White

Ch. Reliant Black Velvet

HM505270/01 USA

B: 11/12/1993

Black, Tan & White

Ch. Reliant the Right Stuff

HD462218 USA

B: 31/12/1986

Ch. Reliant Diamond Lil

HM358099/06 USA

B: 24/04/1991

Klassic's MkKenzii

HM867073/01 USA

B: 25/11/1999

Ch. Klassic's Cock of the Walk

HM613073/01 USA

B: 15/11/1995

CH Klassic's Ima Rascal

HM737400/01 USA

B: 21/10/1997

Black, Tan & White

Fanconi: Clear (2007)